HUBNOUCÍ A VYPÍNACÍ ZÁBAL na celé tělo

marin--HUBNOUCÍ A VYPÍNACÍ ZÁBAL na celé těloÚčinkuje proti CELULITIDĚ a POMERANČOVÉ KUŽI. Viditelný úbytek tuků. Vaše pokožka hladší a krásnější. Zdravější a spokojenější vizáž. Hvězda může být z každé z Vás.

 

To nejpodstatnější

 • každý stav je řešitelný, za pomoci odborníků dosáhnete pozitivních změn a viditelných výsledků
 • jedinečný pomocník pro rychlé kombinace přístroje na lokální anticelulitidní masáž – NOVINKA
 • účinná kombinace, která vás přesvědčí výsledky
 • ideální start i pro zahájení FORMOVÁNÍ POSTAVY
 • zásadní strategie k pročištění organismu, lymfatického systému a detoxikaci

 

Anticelulitidní masáž

 • vysoce účinná masáž celého těla či vybraných partií
 • začínáte jedním ošetřením ruční přístrojové lymfatické masáže tepelnou podtlakovou hlavicí, která příjemně nasává pokožku až do hloubky tukové vrstvy a zajišťuje aktivaci lymfatického systému pro vyplavování škodlivin z těla a zajištění optimálního fungování lymfy a metabolismu
 • masáž je příjemná a dokáže aktivně působit v méně dostupných místech, kde nejsou obvykle účinná jiná řešení
 • zároveň má pozitivní účinky pro další ošetření směřující k odstraňování tuků formou neivazivní liposukce (využití dalších přístrojů a programů hubnutí v salonu)

Vhodný ke kosmetickým masážím. Jeden z nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, je pokožkou velice snadno a rychle beze zbytku absorbován. Zabraňuje stárnutí pokožky a posíluje její vlastní biosystém. Má pozitivní vliv na její vzhled, funkci a také nezanedbatelně zvyšuje její obranyschopnost. Má vysoký obsah železa, vápníku, vitamínů A, B, C a E.

Přírodní produkt bez chemické konzervace, přísad a masťového základu pro zdravou i silně poškozenou pokožku.

Pouze panenský rostlinný olej a aktivní kyslík (ozon).

Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné pro kosmetiku a dermatologii. Rostlinné oleje lisované za studena obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, koenzymů, vitamínů a minerálů v jejich přirozené organické podobě. Tyto látky je schopno naše tělo v maximální míře zpracovat.

Ozonizonizací rostlinného oleje lisovaného za studena se zvyšuje doba využitelnosti bioaktvních látek obsažených v oleji.

Při plném nasycení ozonem se rostlinný olej mění na krém s výraznou charakteristickou vůní ozonu.

Krém je charakterizován minerály, vitamíny, koenzymy použiteho rostlinného oleje a vysokým obsahem ozonidů.

Krémy OLOZOL zachovávají bioaktvní látky použitého rostlinného oleje a tím základní vlastnosti s indikační šíří tohoto oleje. Jojobový olej který je součástí krémů OLOZOL vytváří ochranný film, který stabilizuje přirozenou vlhkost pokožky a působení bioaktivních látek rostlinných olejů. Ozonidy vzniklé sycením rostlinného oleje ozonem výrazným způsobem rozšiřují indikační oblast těchto krémů.

Ozonidy se při aplikaci rozpadají na peroxidy, které likvidují bakterie, viry, plísně a houby. Podporují prokrvení a posílují regenerační schopnost tkání. Stimulují buněčné enzymatické procesy, chrání před oxidačním stresem, volnými radikály a ostatními procesy spojenými se záněty a poškozováním buněk, které urychlují stárnutí pokožky. Aktivují vlásečnicový oběh. Zlepšují okysličení a tím i metabolismus buněk. Oslabují některé symptomy jako je svědění, pálení. Pomáhají urychlit vstřebávání tuků.

Při výběru OLOZOLu vycházíme ze struktury bioaktivních látek použitého rostlinného oleje ( zinek, vitamín E, koenzym Q10 a pod. ) a množství ozonu, které určuje množství ozonidů v krému.

Krém OLOZOL je vhodný pro celulitidu a akné s infekčními projevy. Při aplikaci na strie a vrásky dochází k vypnutí pokožky. Doporučuje se k péči o problematickou pleť při psoriáze. Předchází tvorbě akné. Může být aplikovány na popáleniny, na ošetření nehojících se ran po úrazu, operaci, ozáření, chemoterapii, nebo u lidí se sníženou imunitou. Krém je vhodný na všechny infikované rány a jejich okolí včetně bércových vředů, píštělí apod. Pro diabetiky na ošetření drobných poranění či infikovaných ran. Po ošetření se rána hojí s menší tvorbou jizvy. Při poranění kloubu či zhmoždění svalu aplikovat na poraněné místo, zafixovat pružným obinadlem a přiložit led. Výrazně se zkrátí doba otoku a následně vstřebávání hematomu. OLOZOL může být rovněž použit jako masážní krém při bolesti svalů a artrotické bolesti. Při masážích s krémem OLOZOL dochází k výraznému urychlení regenerace svalů a pokožky. Krém OLOZOL lze použít při bodnutí hmyzem nebo klíštětem. Usnadňuje jeho odstranění a brání infikování organismu. Krém je vysoce účinný na plísňová a zánětlivá onemocnění kůže a nehtů. Odstraňuje zápach nohou. Účinný na herpes (opary), zánět středního ucha, hemoroidy a drobné varixy. OLOZOL je vhodný k lokálnímu mírnění zánětů kůže a sliznice bakteriálního, případně virového původu a k omezení patogenní mikroflóry, tj. plísní a kvasinek. Slouží jako lubrikant na všechny záněty, poranění, virové, bakteriální a plísňové infekce intimních míst. Rychle eliminuje svědění a výtok. Snižuje riziko přímé nákazy po stycích. Prevence infekce kolem všech zavedených drenů, katetrů a zevních fixací. Ošetření opruzenin. Prevence proleženin. Vysoká účinnost krému je u diabetiků a lidí se sníženou imunitou. OLOZOL mohou používat i alergici.

Pro děti mladší 3 let, kosmetické a sportovní masáže, ošetření okolí očí, vnitřní záněty ucha, ošetření sliznic a intimních míst a pro hypersenzitivní kůži je vhodné užívat zředěné roztoky krému OLOZOL a libovolného rostlinného oleje lékařské kvality.

Poznámka: Pro ředění je velmi vhodný hroznový olej.

Krém OLOZOL je vhodné aplikovat na mírně vlhkou pokožku.

Při teplotách nad 25°C krém mění svoji konzistenci bez změny užitných vlastností.

Výrazná vůně ozonu je charakteristická pro tyto krémy a není na závadu.

Krém narušuje gumové materiály.

Krém je určen pro zevní aplikaci. Vnitřní použití je nevhodné, ale není nebezpečné.

Krém je vhodný i pro ošetření zvířat.

Krémy řady OLOZOL jsou schváleny jako kosmetický prostředek a registrovány na MZ ČR.

 

Obsah ošetření

 • 30 min. anticelulitidní masíž
 • vpravení speciálního kokosového rostlinného oleje s aktivním kyslíkem do pokožky
 • celotělové zabalení do fólie a přikrytí tepelnou fólii
 • 30 min. působící zábal
 • nápoje v době ošetření ZDARMA

 

stockimages--HUBNOUCÍ A VYPÍNACÍ ZÁBAL na celé těloPopis

Vužijte jedinečné kombinace ošetření, ke zlepšení životních funkcí celého těla. Přepnete ho na správný režim a ošetření pro vás budou prevencí před dalším rozšiřováním celulitidy a pomerančové kůže na dalších partiích.

Individuální přístup a kokální způsob ošetření výrazně přispívá k celkovému zlepšení. Máte tak možnost udělat ve svém životě změny, které pozitivně ovlivní celou Vaši budoucnost.

Zbavte se příčin, které způsobují celulitidu a pomerančové kůži s naší pomocí. Dosáhnete tak pozitivnějších výsledků, spokojenosti i sebevědomí. Lepší vzhled i postava z Vás udělají štastnější ženu, která dokáže dosáhnout vyšších cílů a splnit tak i svá nejtajnější přání

 

Přednosti salonu DERMIN New visage

 • exkluzivní salon DERMIN
 • v salonu naleznete příjemné prostředí pro vaši relaxaci a množství speciálních zkrášlovacích procedur včetně relaxačních a regeneračních masáží
 • všechny zkrašlovací procedury a masáže provádí zkušený a speciálně vyškolený pracovník
 • NOVĚ k dispozici INFRA Sauna a VÍŘIVKA
 • na služby salonu DERMIN, vystavujeme luxusní DÁRKOVÉ POUKAZy

 

Podmínky:

 • Platnost kuponu je 3 měsíce
 • Službu je možno využít po celou Otvírací dobu, popř. dle dohody
 • Počet zakoupených kuponů není limitován
 • Nutno se telefonicky objednat nebo mailem
 • Provedenou REZERVACI je možné změnit nebo zrušit pouze 24 h před její realizací. Jinak je poukaz vyčerpán.

 

Kde kupon uplatnit?

Salón DERMIN New visage

Těšíme se na vaši návštěvu

 

 

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.