Je zákrok fotorejuvenací bolestivý a má nějaké nežádoucí účinky?
Zákrok fotorejuvenací se provádí po aplikaci kontaktního chladícího gelu. Je nebolestivý, při ošetření pociťujete prohřívání pleti. Ošetřená oblast je pár minut po zákroku mírně zarudlá. Kůže by před ošetřením fotorejuvenací neměla být 6-8 týdnů vystavována UV záření (slunění, solárium). Při pobytu na slunci jsou doporučovány ochranné krémy s vysokým UV filtrem (50+). Žádná další opatření nejsou nutná. Bezprostředně po  fotorejuvenaci je pokožka lehce zarudlá.
Jak dlouho trvá diamantový peeling?
Aplikace diamantového peelingu je neinvazivní a patří i do kategorie aplikací pro polední pracovní pauzu. Celková doba ošetření je 30 min. a  zklidňující maska trvá 20min.
Přestože je ošetření tak rychlé, jsou účinky patrné již po první aplikaci. Diamantový peeling proto právem patří mezi nejoblíbenější procedury omlazení pleti.

 

Jak funguje radiofrekvence?
Radiofrekvence je alternativou pleťového liftingu. Je to bezpečná a jednoduchá metoda k odstranění ochablé pleti. Radiofrekvence funguje na principu selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Radiofrekvenci řadíme mezi vysokofrekvenční terapie, jejichž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí. Teplem dochází ke kontrakci a novotvorbě kolagenu v úrovni kůže a podkoží ošetřované lokality, což vede k vypnutí ochablé kůže, vyhlazení drobných vrásek a formování postavy, děje se tak pomocí speciální přístrojové hlavice.
Co je nejlepší udělat po masáži?
Po jakékoli masáži hlavně pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Alespoň dvanáct hodin po masáži je lépe se nekoupat a nesprchovat, účinky olejů budou déle působit. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Jen odpočívejte, relaxujte a vychutnávejte si uvolněné svalstvo.

Kdy čekat první vrásky
Vznik prvních rýh a vějířků kolem očí záleží na kombinaci mnoha faktorů. Významnou roli hraje zejména genetická dispozice, ale také prostředí, ve kterém žijeme, způsob, jakým pečujeme o pleť. Ženská pleť stárne rychleji než mužská. U žen totiž dochází k rychlejší degeneraci kolagenu v kůži. Stárnutí kůže urychlují také drastické diety nebo permanentní stres. Věk, kdy se vrásky objeví, nelze všeobecně určit. U některých lidí se vrásky mohou vyskytnout již po dvacátém roku věku – zpravidla vrásky mimické.

Kryolipolýza
Po jaké době jsou vidět výsledky?
První výsledky zákroku může pacient zpozorovat již po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2-4 měsíce. Pomocí kryotechnologie může dojít k redukci tukové vrstvy o 20-40 %. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením kryolipolýzy eliminovány, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Pacient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Bolí tato procedura? Nebo je nějak nepříjemná?
Kryolipolýza je doposud nejúčinnější a bezbolestná liposukce. Kryolipolýza nemá prakticky žádné stresující účinky, naopak bývá přijímána většinou příznivě.

Nemohou mi nastydnout ledviny?
K podchlazení ledvin nedojde Kdyby slečny, dámy a paní nosily v zimě takové oblečení kdy by jin „netáhlo“ na ledviny, nikdy by tam ty špíčky neměli. Takže pokud jdete na takový zákrok v oblasti ledvin, tak v tu chvíli vám ty ledviny chrání právě vaším tělem vytvořená tuková vrstva.

Mezoterapie
Lze kombinovat mezoterapii s jinými metodami omlazení?
Ano, mezoterapii lze kombinovat s dalšími metodami. Například u hlubších vrásek s aplikací výplňových materiálů nebo různými typy povrchového ošetření. Vše spočívá v konzultaci s lékařem a nalezení nejvhodnější metody, nebo kombinace přímo na míru.

Je metoda bolestivá?
Mezoterapie je  bezbolestná procedura.

Lymfodrenáž
Jak často chodit na lymfodrenáž?
Lymfatickou masáž lze využívat pravidelně pro zlepšení oběhových funkcí organismu i jako pouhou prevenci a podporu a to min. 2x měsíčně jako dlouhobý udržovací program po prvním cyklu. Při aplikování lymfodrenáže, doporučujeme absolvovat pravidelný cyklus 10ti ošetření, po sobě jdoucích, v intervalu min. 2 ošetření týdně. Díky nejkvalitnějšímu přístroji na trhum, stačí pro celotělové ošetření pouhých 20 min.

Fotorejuvenace
Musí se fotorejuvenace opakovat?
Počet opakování jednotlivých ošetření vždy závisí na velikosti ošetřované plochy a hloubky daného problému. Obvykle doporučujeme pacientům zopakovat 2 – 3 sezení v rozmezí 1 měsíce.

Jak fotorejuvenace funguje? Odstraní mi nepěkné žilky v obličeji?
Principem fotorejuvenace IPL je přeměna aplikovaného intenzivního světla v podkoží na teplo.
Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži.

Jaké vrásky fotorejuvenace odstraňuje nejlépe?
Vynikající je k vyhlazení vrásek kolem očí a na horním rtu. Jinak fotorejuvenace odstraňuje výborně jemné vrásky kdekoli na obličeji.

Jak dlouho přetrvá výsledek foterejuvenace?
Výsledky jsou dlouhodobé, ale nezabrání dalšímu stárnutí pleti, tvorbě nových vrásek, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Ošetření  je možné opakovat v intervalech 1 měsíce. Kvalita pokožky se i po zákrocích neustále zlepšuje až po dobu šesti měsíců.

Warm roller suction
Jak vlastně funguje přibírání na váze?
Za vše mohou tukové buňky a genetické dispozice.
Tukové buňky jsou v našem těle uloženy od narození ve stejném počtu po celý život. Nepřibývají a za normálních okolností ani neubývají. Dokážou však měnit svůj objem podle kalorického příjmu. Dostanou-li více kalorií, zvětšují svůj objem a my tloustneme. Naopak, když hubneme, hubnou i tukové buňky. Jejich objem se zmenšuje, ale doopravdy nikdy nezmizí.

Existují nějaké vedlejší účinky?
Jediným známým vedlejším účinkem je možnost krátkodobého zarudnutí  kůže vlivem tepla a masáže. Metoda warm roller suction není nijak nebezpečná.

Jak vzniká celulitida?
Celulitida není dědičná, většinou je způsobena nesprávným životním stylem. Celulitida je důsledkem nedostatečného odvádění odpadních produktů látkové přeměny a vody, které se usazují v tukových buňkách, které pak nabývají na objemu. Nedostatečné prokrvení podkoží má za následek zhoršený přívod kyslíku do buněk, a tím zhoršení látkové výměny. Výsledkem je opět „nafukování“ tukových buněk.

Jak se má člověk chovat po skončení procedury?
Pokud je to možné, člověk by měl být po ošetření chvíli v klidu. Velmi důležité je rovněž po skončení ošetření vydatně pít (nejlépe vodu). Zvýšený příjem tekutiny je významný z toho důvodu, že metodou warm roller suction byly započaty očistné procesy, pro jejichž maximální účinek potřebuje tělo dostatek tekutin.

Mohu absolvovat toto ošetření, pokud jsem nastydlý?
V případě, že máte nějakou virózu nebo bakteriální onemocnění (chřipka, angína a pod.) nebo jste nastydlí, nedoporučuje se absolvovat žádnou podobnou proceduru.

Radiofrekvence
Pro jaké oblasti je Radiofrekvence vhodná?
Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží atp.
Budu moci po výkonu ihned do práce?
Ano, můžete, ale dodržujte doporučení po ošetření, tzn. nepoužívejte  po určitou dobu make-up a ošetřujte pleť krémem s vysokým UV faktorem

Diamantový peeling
Jak dlouho trvá ošetření mikrodermabrazí?
Doba ošetření včetně zklidňující masky zabere maximálně 50minut.

Jaké části těla se ošetřují? Diamantová mikrodermabraze se provádí přesně na míru vlastnostem pleti, od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena a záda.

Elektrolipolýza
Jak funguje elektrolipolýza?
Do problémové partie umístí terapeut vodivé gumové kolečka, která přesně stimulují požadovanou část těla. Fungují jako elektrody a vzniklé elektrické pole stimuluje metabolismus tukových buněk nebo svalů, dle použitého programu. V zásadě dochází ke změnám struktury tukové tkáně a k její redukci. Uvolněný tuk odchází opět za pomocí lymfatického a cévního systému z těla ven.

Pomůže elektrolipolýza proti celulitidě?
Ano, při této metodě se celulitida výrazně zlepšuje vytvořeným elektrickým polem, které způsobuje narušení zbytnělé vazivové tkáně.

Co se děje po ošetření?
Efekt elektrolipolýzy přichází postupně, ale od druhého až třetího sezení by měla být redukce ošetřovaných partií viditelná. Rychlost a míra efektu je však velmi individuální. Záleží na nastavení metabolismu jedince, hormonální situaci organismu, stavu dané partie (tloušťky a konzistence tuku). Na váze se úbytek markatně neprojeví, protože tuk tvoří lehčí složku tělesné hmoty, přičemž svalstvo a tuhé tkáně jsou mnohem těžší.
Rekondiční a regenerační masáže
Je masáž bolestivá?
Ne. Při masáži se klient musí cítit příjemně a uvolněně.
Ke každému přistupujeme individuálně a přizpůsobujeme se jeho aktuálnímu stavu.

Lze masírovat nohy, které mají křečové žíly?
Ano, lze. Pokud však křečové žíly nejsou v poslední fázi poškození, tedy již praskají křehké cévní stěny a krvácejí. Masáž křečových nohou má dva úkoly. Rozproudit lymfu a uvolnit svalovinu v okolí kloubů. Lymfa se rozproudí jemnou pravotočivou masáží za pomoci éterického oleje. Okolí kyčlí, kolen a kotníků lze rozmasírovat podstatně silnějším tlakem, zde křečové žíly nevznikají

Jak často je vhodné chodit na masáže?
Jako prevence je vhodná masáž 1x měsíčně. V případě mírných potíží, zatuhlin, které Vás nijak výrazně neobtěžují, také 1x měsíčně nebo 1x za 3 týdny, ovšem hlavně pravidelně.
V případě potíží větších či dlouhodobých, doporučujeme konzultaci s masérem, který by rozhodl dle individuálních potíží, např. 1x týdně.