Vážení klienti, připravily jsme pro Vás krátký dotazník, který nám lépe umožní reagovat na vaše potřeby a otázky již před první návštěvou. Prosíme o přesné odpovědi, abychom mohly kvalifikovaně odpovědět.

Individuální přístup za základem úspěchu
Vážení klienti, právě jste si vybrali nejdůležitější část těchto webových stránek. Pro úspěch a dosažení pozitivních výsledků v jakékoliv činnosti je nejdůležitější počáteční analýza stavu vašeho těla, pleti a stravovacích, pitných a pohybových návyků. Jen díky důkladnému rozboru, vám dokážeme navrhnout plán, který vám přinese trvalé změny. K tomu slouží, jako první v pořadí Dotazník v MENU Poradna.

Ptejte se a dostanete fundovanou odpověď
Abyste si zajistily pozitivní výsledky, je třeba každé ošetření sladit s dalšími kroky, které mají vliv na výsledný efekt. Dodržení stanoveného plánu se rovněž významně podílí na dosaženém výsledku, proto si důkladně prostudujte veškeré rady a návody, jak postupovat před ošetřením, během něho a v následujícím období.

Trvale vám nasloucháme a radíme
Protože, si Vás vážíme a spokojený zákazník je u nás na prvním místě, jsme připraveni Vám pomoci na cestě k dosažení úspěchu v péči o vaše tělo. Ať se objeví jakákoliv úskalí či překážky s naší pomocí je dokážete překonat a dosáhnout vytčených cílů.