PRIVÁTNÍ VÝŘIVKA SE ŠAMPAŇSKÝM A SAUNA pro romanticky strávený odpočinek

Dokonalé uvolnění díky hydromazážním a vzduchovým tryskám s barevnou terapií. Zdraví a odolnosti organismu prospěšná INFRA SAUNA jen pro 2 – působí zevnitř i pro ty co „nemusí“ klasickou saunu.

A) 1 h výřivka a šampaňské

B) 1,5 h celkem = 1 h výřivka a šampaňské + 30 min. INFRA SAUNA

 

David Castillo Dominici--PRIVÁTNÍ VÝŘIVKA SE ŠAMPAŇSKÝM A SAUNA pro romanticky strávený odpočinekTo nejdůležitější:

 • speciální whirlpool pro dokonalé uvolnení díky masážním tryskám
 • whirlpool s ergonomickým tvarem pro pohodlné ležení
 • hydromasážní systém se 4 MIDI tryskami
 • systém pro kvalitní masáž zad vždy s 6 tryskami pro každou osobu
 • perličková funkce
 • podvodní barevná chromoterapie
 • velmi príjemná teplota

 

Chcete se rozmazlovat?

– užijte si pohodlí teplého masážního whirpoolu

 

Máte chuť na romantiku?

 • nádherne vyzdobený interiér pro strávení zamilovaných chvil je Vám k dispozici

 

Potrebujete dát telu i hlave odpočinek?

– využijte dokonalé pusobení vzduchových a hydromasážních trysek

 

Obsah:

 • 50 min. Privátní whirlpool s dokonalým uvolněním
 • 30 min. Privátní Infra sauny
 • ovocná mísa
 • Láhev sektu
 • dárek – PŘEKVAPENÍ

 

Kde kupon uplatnit?

Salón DERMIN New visage

 • tuto službu čerpáte v exkluzivním salonu DERMIN
 • v salonu DERMIN naleznete příjemné prostředí pro vaši relaxaci
 • personál salonu Vám splní všechna přání a postará se o Vaši spokojenost
 • absolvovat môžete také masáže u maséru a masérek

Těšíme se na vaši návštěvu

 

PODMÍNKY REZERVACE

Rezervace je platná po telefonickém nebo mailovém potvrzení a lze ji v naléhavých prípadech zmenit pouze do 24 h pred realizací. V pripade, ze se nedostavite nebo vcas neprerezervujete na jiný termín poukaz je uplynutím termínu rezervace vyčerpán.

Detailní popis:

 

Účinky hydromasáže

Různé výzkumy dokazují, že společné působení teplé vody a vzduchu má za následek pozitivní vliv na organizmus — uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, napravuje krevní tlak, zvyšuje odolnost organizmu a zkracuje čas regenerace. Hydromasáž navrací naší rovnováhu do správné hladiny.

Místa, kde se dotýká proud vody s bublinkami, napravuje krevní tlak ve svalech, uvolňuje je a osvěžuje. Uvolněné svalstvo také výrazně dopomáhá k uvolnění kloubů. Pokud si uvolníme svalstvo v oblasti zad, snižujeme tlak vyvíjený na jednotlivé obratle a při pravidel- ném používaní hydromasáže je možné zbavit se bolestí zad úplně.

Chodidla namáhaná z chůze na vysokých pod- patcích, stehna a kolena je možné osvěžit přímým proudem hydromasáže. Je dávno dokázáno, že na základě reflexu masírování určitých částí pokožky zad se zlepšuje cirkulace příslušných vnitřních orgánů. Takto hydromasáž napomáhá i celkové pohodě a uvolnění.

Partnerské koupání a wellness tak napomáhá soudržnosti vztahu a vytvári pozitivní atmosféru.

IInfrasauny (infrakabiny) jsou speciální typy saun využívající k ohřevu organismu infračervené záření. Před sportovní, rehabilitační či regenerační aktivitou, před kosmetickým ošetřením pleti nebo před pobytem v chladném prostředí je doporučováno využití infrakabiny, která prohřeje Váš organizmus.

 • Doporučuje se používat saunu jednou až dvakrát týdně po dobu 30 minut. Sprcha přes použitím sauny otevře Vaše póry a odstraní z Vašeho těla vypocené škodlivé látky. Vypocené množství vody je možné doplnit 1 litrem minerální vody bez nutnosti přijímat další kalorie.

voraorn--PRIVÁTNÍ VÝŘIVKA SE ŠAMPAŇSKÝM A SAUNA pro romanticky strávený odpočinekInfrasauny

Jaký je rozdíl mezi infa saunou a klasickou saunou?

 • Infra sauna je účinná a přesto šetrnější než klasická sauna, protože má teplotu jen 35-60 °C. Proto ji klidně mohou využívat i ti, kteří nemají v oblibě vysokou teplotu.

 • Duší infra sauny je infrazářič, který vyzařuje neviditelné paprsky určité vlnové šířky. Infračervené záření určité vlnové šířky vniká do svalových vláken do hloubky 3,5 — 4 cm, účinkem toho je prokazatelné 3-4 krát účinnější pocení oproti klasické sauně.

 • V infra sauně se potíme nejen přes potní žlázy, ale i přes mazové žlázy, což je důležité, protože velké množství toxických látek není rozpustných ve vodě, ale jen v tucích. Pokud v klasické sauně pot obsahuje 97 % vody, v infra sauně „vypotíme“ 80 % vody a 20 % tuku, cholesterolu a jiných v tucích rozpustných toxických látek.

 • Během používání infra sauny tedy jen nechudneme, ale osvobodíme se i od  škodlivých chemických látek, toxinů, nahromaděných v našem těle.

Účinky infra sauny na náš organismus

Zlepšuje krevní oběh, posiluje kardiovaskulární systém

Zatímco se stupňuje pocení na ochlazení těla, vaše srdce pracuje silněji, tím nastane oživení srdeční činnosti. Tím docílíte stejného efektu, jako nepřetržitou sportovní činností. Jednotlivec může prožít „účinek-tělesné aktivity“, když čte a oddychuje v infra sauně.

Odstraňuje jedy a nepotřebné látky!

Oživený krevní oběh stimuluje potní žlázy a tím odstraňuje nahromaděné jedy a  nepotřebné látky z těla. Denní pocení napomáhá detoxikaci a osvobodí tělo od rakovinotvorných těžkých kovů (olovo, rtuť, zinek, nikl, kadmium), také od ukládání alkoholu, nikotinu, sodíku, kyseliny sírové a  cholesterolu.

Posilňuje imunitní systém

Díky hlubokému stimulačnímu účinku infra sauny se zvyšuje tělesná teplota, vzniká umělá horečka. Když se tělo začíná bránit horečce, přirozeným způsobem se posilňuje imunitní systém. Společný účinek odstraňování těžkých kovů a jedů a nepotřebných látek v důsledku zesílení pocení zlepšuje celkový zdravotní stav uživatele, snižuje náklonnost k chorobám. Tato tepelná terapie napomáhá zkrácení doby zotavování z přechladnutí nebo chřipky a nutí imunitní systém k rychlejší reakci. Zkušenosti ukazují, že indukuje i přirozený postup uzdravení těla.

Zmírňuje stres a únavu

Několik minut strávených v hebkém teple infra sauny se vyrovná vydatné masáži, která také příjemně působí na uvolnění napětí nervové soustavy a svalstva. Vystoupením ze sauny rovnoměrně tělesně i duševně osvěžený a posilněný se dá pokračovat v každodenní činnosti.

Má účinek na zmírnění bolesti

V infra sauně hluboce působící teplo napomáhá roztahování cév, což pro svaly a jemným poraněným vláknům přináší úlevu a zotavení.

V USA, na Dalekém východě a v Evropě se hypertemická léčba aplikuje v širokém rozsahu při léčení nemocných kloubů, dále při bolestech krku, bolesti hlavy, ischiasu, bolesti kříže, vyvrtnutí a jiných bolestí svalů a kostí. Velké množství jiných bolestí se dá zmírnit, nebo odstranit používáním infračervené sauny.

Odstranění celulitidy

I na pěkně tvarovaných nohou, stehnách se může časem objevit poškození vaziva neboli objevení celulitidy. Tukové buňky uskladňují více tuku než je potřebné, tukové buňky se zvětšují, tlakem působí na cévy, oslabí se  oběh, nahromadí se voda a toxické látky, vytvoří se hrbolky, pokožka se  stává „pomerančovitou“ v oblasti stehna.

Kosmetici a  dermatologové zařazují do svých programů denní používání infra sauny na  odstranění celulitidy, protože infračervené paprsky infra sauny pronikají hluboko pod pokožku, krevní oběh se zrychlí, toxické látky a  nadbytečná voda odcházejí. Ošetření celulitidy takovýmto způsobem, v porovnání s klasickými postupy, je mnohem úspěšnější.

Správné saunování v infrasauně

Infračervenou terapii nejlépe využijete, pokud teplotu nastavíte na nejvyšší hodnotu. Během celého saunování tak bude vaše tělo využívat plný výkon infračerveného záření. Pokud teplotu nastavíte na nižší hodnotu, topidla se budou průběžně vypínat a znovu zapínat, aby udržela nastavenou teplotu. Jelikož přímé působení infračervených paprsků má daleko vyšší účinky než působení samotné vysoké teploty v sauně, přicházeli byste tak v některých intervalech saunování o část terapeutických účinků. Teplotu uvnitř infrasauny můžete kromě snížením nastavené teploty také do jisté míry regulovat pohyblivou střešní ventilací nebo pootevřením dveří.

worradmu--PRIVÁTNÍ VÝŘIVKA SE ŠAMPAŇSKÝM A SAUNA pro romanticky strávený odpočinek

 • Před saunováním se osprchujte a otřete se dosucha.
 • Stejně jako ve finské sauně používejte alespoň 2-3 ručníky nebo osušky. Seďte na jedné osušce, abyste měli dobré vypodložení. Další osušku položte na podlahu pro absorpci potu a třetí osušku si dejte přes kolena pro časté stírání potu. Tím podpoříte další pocení.

 • Můžete si vzít s sebou do infrasauny hrubou žínku či ručník a ve chvíli, kdy se začnete potit, si jí můžete otírat obličej. Díky tomu odstraníte odumřelé kožní buňky a vaše pokožka se tím omladí a bude vypadat hladší. Totéž můžete provozovat i na ostatních částech těla, a to s pomocí ručníku, kartáče nebo peelingové soli.

 • Nejlepší doba pro saunování je ráno. Krátce po probuzení se lehce protáhněte, poté se vypoťte v infrasauně, osprchujte a nakonec vypijte několik sklenic čisté vody. Takováto ranní procedura vám dodá potřebnou energii na celý den. Pokud máte naopak problémy se spaním, můžete použít infrasaunu večer. Klidný a uvolněný stav zajištěný saunováním vám pomůže snadněji a lépe usnout.

 • Při saunování v infrasauně je nejlepší poloha vsedě a nikoli vleže. Topidla jsou totiž umístěna tak, aby nejvíce užitku ze záření poskytla osobě sedící ve vzpřímené poloze s chodidly na úrovni lavice.

 • Není důležité, jaká teplota je uvnitř infrasauny, když do ní vstoupíte. Výrazné pocení totiž nastává až cca po 15 minutách. Z tohoto důvodu není nutné čekat, až se infrasauna naplno rozehřeje. Nejlepším řešením je vstoupit do ní při jejím zapnutí a zahřívat se společně se saunou.

 • Po dokončení saunování není ideální se okamžitě sprchovat. Vaše tělo se totiž během saunování zahřálo, bude se i nadále po určitou dobu potit i po vypnutí topných jednotek, dokonce i po opuštění infrasauny. Posaďte se v infrasauně s otevřenými dveřmi a nechejte vaše tělo potit, zatímco se bude ochlazovat. Jakmile se budete cítit dostatečně příjemně, dejte si vlažnou ( nikoliv studenou ) sprchu pro úplné opláchnutí potu z vašeho těla. Po použití infrasauny se nedoporučuje používat mýdlo, sprchové gely ani jiné přípravky, protože vaše póry budou otevřené a tyto látky by je mohly zanést.

 • Po saunování je důležité doplnit tekutiny ztracené během saunování. Ideálním nápojem je čistá voda, která nevrátí tělu zpět kalorie spálené během saunování.

 • Nepoužívejte infrasaunu bezprostředně po namáhavém cvičení. Počkejte alespoň 15 minut, aby se vaše tělo ochladilo.

Naše INFRASAUNA

Infra sauna se zářiči pracuje v infračerveném spektru B a C. Topná tělesa nepotřebují vodiče pro odvod vzdáleného infračerveného tepla.

V topném tělese infrasauny je spojena vrstva grafitu, s dobrými elektrickými vodivými vlastnostmi, s vrstvou skleněných vláken. Tyto vrstvy se aktivují pomocí měděných pásů s kladným a záporným napětím, přiložením k jejich protilehlé straně. Díky tomuto řešení během vyhřívání nevznikají žádné zdraví škodlivé plyny.

V případě IR-B záření dříve nastává rozložení tepla v těle, protože se dostává hlouběji pod pokožku (cca 1 mm) než u IR-C záření.

IR-C záření působí na horní vrstvu pokožky (0,1mm), která ho ihned pohltí a tím se pokožka prohřívá a  prostřednictvím krve se nahromaděné teplo rozloží na celém povrchu těla. Začíná proces pocení pokožky.

Redlight vyhřívací tělesa

 • Přesah záření: spektrum A, B a C
 • Vlnová délka: 780 — 10000 nm

Pro tělo vyzařuje ihned optimální světelné spektrum a rovnoměrné a  intenzivní tepelné záření. Víc než 85 % z použité energie se spotřebuje na vyzařování v oblasti infračerveného spektra.

Záření IR-A způsobuje účinné rozložení tepla v těle, protože vniká do nižších vrstev a tam produkuje teplo.

Svůj zvláštní bio-pozitivní účinek vyvine pod pokožkou v hloubce 4 — 5 mm. V nižší vrstvě začíná intenzivní pocení a to je začátek vypocení hluboko uložených toxických látek z těla.

Fotografie publikována se svolením worradmu / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením voraorn / FreeDigitalPhotos.net

 

 

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.