RELAXAČNÍ EXOTICKÁ MASÁŽ S INFRA SAUNOU

khunaspix--ŔELAXAČNÍ EXOTICKÁ MASÁŽ S INFRA SAUNOUDOKONALÁ KOMBINACE PROHŘÁTÍ PŘED MASÁŽÍ a UVOLNĚNÍ SVALU při MASÁŽI. Vychutnejte si skvělou olejovou masáž z fíků a pekanových ořechů. Hýčkejte své tělo, z rukou profesionálních masérů.

 

To nejdůležitější:

 • olejová relaxační masáž pro dámy i pány
 • cílená na maximální uvolnění namožených svalů a relaxaci
 • jedinečný masážní olej z výtažky fíků, navrací pokožce hydrataci, výživu a jemnost
 • složení z Pekanových ořechů pokožku zpevňuje
 • olej se skvěle vstřebává do pokožky a zanechává ji dokonale vláčnou
 • olejová masáž pokožku regeneruje a zvláčňuje
 • tuto službu čerpáte v exkluzivním salonu DERMIN
 • v salonu DERMIN naleznete příjemné prostředí pro vaši relaxaci
 • personál salonu Vám splní všechna přání a postará se o Vaši spokojenost
 • masáže provádí zkušený a speciálně vyškolený pracovník
 • přijďte na vlastní kůži pocítit účinky exotických fíků a Pekanových ořechů ve formě masáže a budete se cítit skvěle!
 • pro dokonalé pohodlí je pro každého klienta exotický nápoj a malá pozornost, která bude PŘEKVAPENÍM!

 

Obsah:

 • 30 min. privátní INFRA SAUNY (vemte partnera nebo kamarádku)
 • doplnění tekutin před masáží speciálním nápojem ZDARMA
 • 60 min. exotické olejové masáže s dokonalým uvolněním
 • dárek – PŘEKVAPENÍ

 

Podmínky:

 • Platnost kuponu je 6 měsíců
 • Službu je možno využít po celou Otvírací dobu, popř. dle dohody
 • Počet zakoupených kuponů není limitován
 • Na naši Mandlovou masáž je nutno se telefonicky objednat nebo mailem

 

Detailní popis:

Zažijte pocit dokonalého uvolnění z rukou rehabilitační masérky-maséra a udržte si ho po celý zbytek dne! Přijďte si vyzkoušet, jak jejich ruce dokážou dokonale uvolnit vaše záda, šíji či unavené svalstvo nohou. Budete hýčkáni na těle i mysli. S tím nejcennějším co nám příroda a umění masáží umožňuje přichází nyní salon DERMIN. Díky zázračným účinkům exotického oleje se budete cítit jako znovuzrození!

Únava, stres, nevyspání nebo příliš velká zátěž – to vše jsou faktory, které v tomto období nejvíce působí na vaši pokožku a svaly. Zbavte se této zátěže v rukou vyškoleného personálu!

Techniky, které jsou požívány mají léčivé účinky na unavený organismus a soustředí se na zatuhlé složky svalstva, unavené nohy či denně namáhaná záda a šíji.

Tajnou ingrediencí salonu DERMIN, je zajištění dokonalé relaxace, kombinací použitých olejů, uklidňujícího prostředí a s využitím znalostí masérů, kteří se dokážou účelově zaměřit na Vaše akupresurní body, tak abyste cítili příjemné uvolnění na dlouhou dobu.

Musíme Vás ale upozornit – na naše masáže jsou návykové! Nechejte se tedy zlákat neopakovatelným zážitkem plným příjemné relaxace s vůní chmelu.

Kde kupon uplatnit?

Salón DERMIN New visage

PROVEDENOU REZERVACI je možné změnit nebo zrušit pouze 24 h před její realizací. Jinak poukaz PROPADÁ.

Těšíme se na vaši návštěvu

Infrasauny

Jaký je rozdíl mezi infa saunou a klasickou saunou?
 • Infra sauna je účinná a přesto šetrnější než klasická sauna, protože má teplotu jen 35-60 °C. Proto ji klidně mohou využívat i ti, kteří nemají v oblibě vysokou teplotu.

 • Duší infra sauny je infrazářič, který vyzařuje neviditelné paprsky určité vlnové šířky. Infračervené záření určité vlnové šířky vniká do svalových vláken do hloubky 3,5 — 4 cm, účinkem toho je prokazatelné 3-4 krát účinnější pocení oproti klasické sauně.

 • V infra sauně se potíme nejen přes potní žlázy, ale i přes mazové žlázy, což je důležité, protože velké množství toxických látek není rozpustných ve vodě, ale jen v tucích. Pokud v klasické sauně pot obsahuje 97 % vody, v infra sauně „vypotíme“ 80 % vody a 20 % tuku, cholesterolu a jiných v tucích rozpustných toxických látek.

 • Během používání infra sauny tedy jen nechudneme, ale osvobodíme se i od  škodlivých chemických látek, toxinů, nahromaděných v našem těle.

  Účinky infra sauny na náš organismus

  Zlepšuje krevní oběh, posiluje kardiovaskulární systém

Zatímco se stupňuje pocení na ochlazení těla, vaše srdce pracuje silněji, tím nastane oživení srdeční činnosti. Tím docílíte stejného efektu, jako nepřetržitou sportovní činností. Jednotlivec může prožít „účinek-tělesné aktivity“, když čte a oddychuje v infra sauně.

Odstraňuje jedy a nepotřebné látky!

Oživený krevní oběh stimuluje potní žlázy a tím odstraňuje nahromaděné jedy a  nepotřebné látky z těla. Denní pocení napomáhá detoxikaci a osvobodí tělo od rakovinotvorných těžkých kovů (olovo, rtuť, zinek, nikl, kadmium), také od ukládání alkoholu, nikotinu, sodíku, kyseliny sírové a  cholesterolu.

stockimages--ŔELAXAČNÍ EXOTICKÁ MASÁŽ S INFRA SAUNOUPosilňuje imunitní systém

Díky hlubokému stimulačnímu účinku infra sauny se zvyšuje tělesná teplota, vzniká umělá horečka. Když se tělo začíná bránit horečce, přirozeným způsobem se posilňuje imunitní systém. Společný účinek odstraňování těžkých kovů a jedů a nepotřebných látek v důsledku zesílení pocení zlepšuje celkový zdravotní stav uživatele, snižuje náklonnost k chorobám. Tato tepelná terapie napomáhá zkrácení doby zotavování z přechladnutí nebo chřipky a nutí imunitní systém k rychlejší reakci. Zkušenosti ukazují, že indukuje i přirozený postup uzdravení těla.

Zmírňuje stres a únavu

Několik minut strávených v hebkém teple infra sauny se vyrovná vydatné masáži, která také příjemně působí na uvolnění napětí nervové soustavy a svalstva. Vystoupením ze sauny rovnoměrně tělesně i duševně osvěžený a posilněný se dá pokračovat v každodenní činnosti.

Má účinek na zmírnění bolesti

V infra sauně hluboce působící teplo napomáhá roztahování cév, což pro svaly a jemným poraněným vláknům přináší úlevu a zotavení.

V USA, na Dalekém východě a v Evropě se hypertemická léčba aplikuje v širokém rozsahu při léčení nemocných kloubů, dále při bolestech krku, bolesti hlavy, ischiasu, bolesti kříže, vyvrtnutí a jiných bolestí svalů a kostí. Velké množství jiných bolestí se dá zmírnit, nebo odstranit používáním infračervené sauny.

Odstranění celulitidy

I na pěkně tvarovaných nohou, stehnách se může časem objevit poškození vaziva neboli objevení celulitidy. Tukové buňky uskladňují více tuku než je potřebné, tukové buňky se zvětšují, tlakem působí na cévy, oslabí se  oběh, nahromadí se voda a toxické látky, vytvoří se hrbolky, pokožka se  stává „pomerančovitou“ v oblasti stehna.

Kosmetici a  dermatologové zařazují do svých programů denní používání infra sauny na  odstranění celulitidy, protože infračervené paprsky infra sauny pronikají hluboko pod pokožku, krevní oběh se zrychlí, toxické látky a  nadbytečná voda odcházejí. Ošetření celulitidy takovýmto způsobem, v porovnání s klasickými postupy, je mnohem úspěšnější.

Fotografie publikována se svolením khunaspix / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.